15 yıllık Girne Klasiği: Türk Ocağı Ali Hoca Tombalası…

Tarih: 02 Eylül 2018 Saat: 12:11

0
1006

Türk Ocağı Ali Hoca Tombala Etkinliği 3 Eylül Pazartesi akşamı saat 21.00’de Girne Barış Parkı’nda gerçekleşecek. 

Etkinlikle ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“2000’li yılların başında, Türk Ocağı Spor Kulübü tarafından başlatılan tombala 15 yılı aşkın bir süredir devam ediyor.

İlk olarak eski başkanlarımızdan Ali Hoca (Mintax) tarafından organize edilen tombala, Ali Hoca’nın vefatının ardından Türk Ocağı Spor Kulübü, Ali Hoca’nın oğulları ve tüm Girneliler tarafından sahiplenildi ve günümüze kadar sürdürüldü.

İlginin giderek arttığı TOL Ali Hoca Tombalası, Girne’nin vazgeçilmez bir sosyal aktivitesine dönüştü.

Yaz aylarında haftada iki gece düzenlenen tombalaya katılım arttıkça ikramiye tutarının yükselmesi de etkinliğimize heyecan kattı ve katılımı daha da yükseltti.

Tombaladan sorumlu kulüp yöneticileri etkinliği sadece kulübe gelir sağlayan ya da ikramiye dağıtan bir çekiliş olarak görmüyor.

Girne için vazgeçilmez bir sosyal etkinliğe dönüşen bu organizasyonu zenginleştirmek üzere çeşitli yenilikler planlanıyor.

Bu kapsamda 3 Eylül Pazartesi gecesi gerçekleştirilecek tombala etkinliğinde ülkemizin değerli sanatçılarından Kader Ateş’in de sahne alacağını müjdelemekten mutluluk duyuyoruz.

Gecede toplam 12,500 TL tutarında ikramiye dağıtılacaktır.

Bir Girne klasiğine dönüşerek insanımızı 15 yıldır sosyal bir ortamda bir araya getiren Türk Ocağı Ali Hoca Tombalası’na katılmak isteyen herkesi 3 Eylül Pazartesi akşamı saat 21.00’da GİRNE BARIŞ PARKI’na (Terminal Girişi) davet ederiz”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here