Girne Antik Limanı için imza kampanyası başlatıldı

Tarih: 28 Ağustos 2018 Saat: 11:52

0
1009

Girne Postası – Özge Yaldızoğlu

Turizm Bakanlığı’na ait olan Girne Antik Liman’ın Girne Belediyesi’ne geri devredilmesi için bir imza kampanyası başlatıldı.

Girne Antik Limanda yaşanan sorunların giderilmesi için Girne Belediyesi ve Girne Belediyesi Asbaşkan yardımcısı Ziya Egemen Sencer’in öncülüğünde başlatılan bu kampanya sosyal medya üzerinden ilgi gördü…

Başlatılan imza kampanyasında imzalayanların sayısı hızla artıyor.

SENCER: “İMZA KAMPANYASI BAŞLATTIK”

Girne Belediyesi Asbaşkan yardımcısı Ziya Egemen Sencer, imza kampanyası ile ilgili Girne Postası’na açıklamalarda bulundu.

Başlattığı imza kampanyasında kesin artış beklediğini dile getiren Sencer, “Elden de imza toplamaya başlayacağım. Bugün Girne halkı bu konuda çok duyarlı”dedi.

Sencer, bugün gerçekleşecek olan Belediye Meclisi toplantısına Girne İnsiyatifi ve halkında katılım göstereceğini belirtti.

“LİMANI GERİ İSTİYORUZ”

Ziya Egemen Sencer, “ İmza kampanyasını başlattım çünkü; Turizm Bakanlığı’na değişik zamanlarda gittik ve Girne Antik Limanı geri talep ettik. Bir türlü başaramadık.

Turizm Bakanlığı kale arkasını talep edince, ben de imza kampanyasını başlatıp Girne Antik Limanı Turizm Bakanlığı’ndan geri istemeye karar verdim ve yürülüğe koyduk” şeklinde konuştu.

İmza toplamaya başlayacağını söyleyen Sencer, “Talebimi bir dilekçe şeklinde yazıp, gerekirse basındaki arkadaşlarımı da davet edip Turizm Bakanı’na sunacağım” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here