“Kıbrıs’ta toplu taşıma adına çalışma hayata geçiriyoruz”

Tarih: 17 Ocak 2020 Saat: 13:11

0
63

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan’ı ziyaret etti. Konuyla ilgili Büyükkılıç, “Kıbrıs’ta “Toplu Taşıma Sisteminin Reform ve Kurumsallaştırılması” adına önemli bir çalışmayı daha hayata geçiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan’ı makamında ziyaret etti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Ulaşım A. Ş.’nin Kıbrıs’ta Toplu Taşıma Sisteminin Reform ve Kurumsallaştırılması adına önemli bir çalışmayı hayata geçireceğini duyurdu.

Kişisel Twitter hesabından paylaşım yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, şu ifadeleri kullandı:

“Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Sayın Tolga Atakan’a iade-i ziyarette bulunarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A. Ş.’miz ile yapılacak olan işbirliği için görüş alışverişinde bulunduk.

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Ulaşım A. Ş. sadece Kayseri’de değil Türkiye’nin birçok şehrinde önemli projelere imza atıyor. Şimdi de yavru vatan Kıbrıs’ta ‘Toplu Taşıma Sisteminin Reform ve Kurumsallaştırılması’ adına önemli bir çalışmayı daha hayata geçiriyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here