Lapta’da iğrenç olay

Tarih: 03 Temmuz 2019 Saat: 10:40

0
349

Lapta’da Batuhan Ç., eski eşi A.Ö.’yü çıplak fotoğraf ve görüntülerini yayınlamakla tehdit etti, yetmedi elindeki bu görüntüleri genç kadının annesine ve kuzenine gönderdi. A.Ö., polise gidip, şikayetçi oldu. Mahkeme, soruşturmanın devam etmesi amacıyla Batuhan Ç.’nin 2 gün gözaltında kalmasına karar verdi.

Olay, perşembe günü Lapta bölgesinde meydana geldi. Batuhan Ç., boşandığı eşi A.Ö. ile barışmak istedi. A.Ö., isteğini reddedince Batuhan Ç., iddiaya göre eski eşinin çıplak fotoğraflarını ve görüntülerini çekti.

Daha sonra sosyal medya üzerinden A.Ö. ile iletişim kuran Batuhan Ç., eski eşini tehdit edip, “Eğer KKTC’yi terk etmezsen elimdeki diğer çıplak fotoğrafları ve videoları ailene ve herkese yayarım” diyerek elindeki görüntüleri ve fotoğrafları gönderdi.

Batuhan Ç., aynı görüntüleri A.Ö.’nün annesi ve kuzenine de gönderdi. Olayın ardından, A.Ö., polise gidip, şikayetçi oldu.

Polis ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı. Batuhan Ç., belirlenen adrese düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. ‘Özel hayatın gizliliğini ihlal’ suçlamasıyla gözaltına alınan Batuhan Ç., dün mahkemeye çıkarıldı.

Mahkeme, soruşturmanın devam etmesi amacıyla Batuhan Ç.’nin 2 gün gözaltında kalmasına karar verdi.

Kaynak: İğrençliğin böylesi! Eski eşinin çıplak görüntülerini çekip ailesine gönderdi!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here