Malpas Otel’deki karantinadan: “Sağlanan koşullar çok iyi”

Tarih: 19 Mart 2020 Saat: 12:54

0
64

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Malpas Otel’deki karantina odasından paylaşımda bulunan Kıbrıslı Türk öğrenci Huriye Evram, sağlanan şartların çok iyi olduğuna dikkat çekti.

Türkiye’de eğitim gören Kıbrıslı Türk öğrenci Huriye Evram, geçtiğimiz gün ülkemize geldi ve uçak alanında direkt olarak Malpas Otel’deki karantinaya götürüldü. Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Evram, sağlanan koşulların çok iyi olduğunu söyledi.

Huriye Evram’ın paylaşımı şu şekilde:

“Karantina kapsamında 14 gün boyunca Malpas Hotelde kalacağım. Buradan bildiriyorum ki, alınan önlemler çok detaylıca düşünülmüş ve iyi hazırlanılmış. Her ne kadar ailemizi özlesek de tedbir amaçlı 2 hafta boyunca burada kalacağız.

Tüm sağlık çalışanları, askerler, polisler ve diğer tüm görevliler hepsi çok samimi ve güler yüzlü. Sakin olmamız adına her şey detaylıca anlatıldı. Tüm eksiklerimiz karşılanıyor ve sürekli bizle ilgili ailelerimize haber yollanıyor. Odadan dışarı çıkmak ise kesinlikle yasak.

Hotelde oda bu şekilde. Herkesin ayrı. Birçok yazılar görüyorum bilip bilmeden yazılan. Fakat hiçbirinin doğruluğu yok. Cidden sağlanan koşullar çok iyi. (Oda, hizmet vs) Yemekler sabah öğlen akşam ve ara öğünlerden oluşuyor. Tatları ise normal 5 yıldızlı hotel standartlarında.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here